KNUTSEL & WIN JE MOEDERDAG KADO


KNUTSEL & WIN JE MOEDERDAG KADO
Papa’s opgelet! Wat is er nu mooier voor de mama’s, dan een zelfgemaakt knutselwerkje te krijgen op Moederdag?

S!LK weet dat iedere moeder hier blij van wordt. Maar we weten ook allemaal dat de mama’s tegenwoordig iets meer verwachten dan alleen een rijmpje, een berg knutsel liefde en een bosje bloemen. Daarom helpt S!LK jou deze Moederdag een smashing indruk te maken op Miss Mama!

S!LK gaat alle kinderen aan het werk zetten om een sieradendoosje te knutselen. En natuurlijk worden de mooiste inzendingen beloond met een mooi sieraad wat in het doosje past. En zo verwennen niet alleen de kiddo’s maar ook jij je vrouw met een blijvend cadeau als waardering voor haar superpowers.

Graag gedaan paps! ;)

En de winnaars zijn....


De afgelopen weken zijn er heel veel kinderen enthousiast aan het knutselen gegaan voor de S!LK Mothersday Challenge. Er zijn super veel mama’s verwend met een te gek geknutseld sieradendoosje. Via de deelnemende S!LK Juweliers zijn er ondertussen al heel veel moeders extra blij gemaakt met een gewonnen S!LK armband.

Vandaag maken wij de winnaars bekend van de kids die rechtstreeks hebben mee gedaan met de actie. We willen bij deze alle kunstenaartjes bedanken en we hopen dat alle mama's een heerlijke Moederdag hebben gehad!

De volgende winnaars mogen ons mailen op moederdag@silkjewellery.nl:

Linde Verstegi 
Fin Tak 
Jiska de Boer  

* Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden.

Spelregels


Spelregels
SPELREGELS VOOR DE DEELNEMENDE KUNSTENAARTJES

1. Haal een S!LK doosje op bij een deelnemende juwelier deze kun je terug vinden op silkjewellery.nl/mothersdaychallenge of vraag hem aan via info@silkjewellery.nl.

2. Maak van het S!LK doosje het mooiste sieraden doosje speciaal voor jouw moeder en maak hier een foto van.

3. Plaats vervolgens een foto van jouw zelfgemaakte S!LK sieraden doosje op facebook en/of Instagram tag daarbij @silkjewellery en wanneer je je doosje opgehaald hebt bij de juwelier tag dan ook de juwelier. Gebruik ook altijd de hashtag #silkmothersdaychallenge zodat we jouw inzending terug kunnen vinden. Je mag de foto ook inleveren bij jouw juwelier of mailen naar moederdag@silkjewellery.nl.

4. Dit kan tot woensdag 15 mei. Daarna zal elke juwelier (bij deelname van minimaal 10 kunstenaars) een armbandje weggeven aan het winnende sieradendoosje.

Knutselwerkjes laten haar smelten, sieraden laten haar shinen!


Knutselwerkjes laten haar smelten, sieraden laten haar shinen!
Bekijk hier de video

Geweldige creaties


De afgelopen weken zijn er veel kinderen enthousiast aan het knutselen gegaan voor de S!LK Mothersday Challenge. We hebben dan ook heel veel hele mooie knustwerkjes mogen ontvangen. Zie hierbij een kleine greep uit de inzendingen.

Na 15 mei in het niet meer mogelijk om een foto van je sieradendoosje in te zenden. Wij gaan dan aan de slag met de lotting en zullen de winnaars voor eind mei informeren. Dit kan gebeuren door het SILK hoofdkantoor of via een van de deelnemende juweliers. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden.

We willen bij deze alle kunstenaartjes bedanken en we hopen dat alle moeders een fijne moederdag hebben gehad!

Deelnemende Dealers


Aalten | Juwelier Meerdink | Haartsestraat 2 | info@meerdinkjuwelier.nl
Almere | Ton Groenhuizen Juwelier | Stadhuisplein 22 | info@groenhuizen-juwelier.nl
Alphen aan de Rijn | Tuijn Juwelier | Aarkade 1-2 | marketing@tuijnjuwelier.nl 
Amersfoort | Juwelier Nipshagen | Leusderweg 133 | info@juweliernipshagen.nl
Arnhem | Lovable Things | Hemelrijk 57 | info@lovablethings.nl
Baarlo | Silvrants Edelsmid | Grote straat 49
Balk | Juwelier Arie de Koning | van Swinderenstraat 16 | info@juwelierariedekoning.nl
Beneden-Leeuwen | JM Juweliers | Zandstraat 118c | jmjuweliers@gmail.com
Bergen N-H | Kleisterlee Juweliers | Breelaan 27 | info@juwelierkleisterlee.nl
Beverwijk | Juwelier Weijer | Beverhof 29 | info@juwelierweijer.nl
Borne | Juwelier Boonk | Bakkerssteeg 4 | info@boonkjuwelier.nl
Bovenkarspel | Juwelier van den Mosselaar | Hoofdstraat 230 | info@mosselaarjuwelier.nl
Boxmeer | Juwelier Pampus | Steenstraat 118 | info@juweliervanpampus.nl
Breda | Kelie | Halstraat 25 | keliebreda@gmail.com
Breda | van Gurp Juwelier | Grote markt 27 | info@vangurpjuweliers.nl
Breda | Houwen Juwelier | Moerwijk 11 | info@houwenjuweliers.nl
Bunnik | Juwelier Jumelle | Dorpsstraat 45 | juwelierjumelle@gmail.com
Bussum | Juwelier Geerling | Wilhelminaplantsoen 1 | geerling@juweliergeerling.nl
Coevorden | Tinkebel | Bentheimerstraat 36 | tinekeredje@gmail.com
Delft | Juwelier Warnaar | Brabantse Turfmarkt 74
Den Bosch | Juwelier Anny van Buul | Helftheuvelpassage 242 | Marjan@annyvanbuul.nl
Doesburg | Edelsmederij Tobias | Kerkstraat 14 | info@edelsmederijtobias.nl
Dordrecht | Juwelier Retel | Van Oldenbarneveltplein 7 | info@juwelierretel.nl
Dordrecht | Allure | Statenplein 88 | info@allure-crystals-jewels.nl
Driebergen-Rijsenburg | Duvolee Juweliers | Traaij 98 | duvolee@xs4all.nl
Druten | Van Woerkom Juweliers | Hogestraat 77 | info@vanwoerkomjuweliers.nl
Emmeloord | Juwelier kaptijn | Korte Achterzijde 20 | emmeloord@kaptijnjuweliers.nl
Enschede | Juwelier Wissink | De Heurne 65-67 | juwelierwissink@home.nl
Geldermalsen | Juwelier & Goudsmederij Mariska Timmer | Marktplein 9 | timmer@mariskatimmer.nl
Gelderop | Sisterz timewear & jewels | Langstraat 2a | info@sisterzgeldrop.nl
Gemert | Ieder1 | Nieuwstraat 1 | info@ieder1goudsmid.nl
Goor | Kranenberg Juweliers | Grotestraat 51 | winkel@kranenberg-juweliers.nl
Groningen | Juwelier van Dalen | Oude Ebbingestraat 14 | office@juwelier-vandalen.nl
Halsteren | Juwelier Ooms | Dorpsstraat 136 | info@juwelierooms.nl
Hardenberg | Juwelier Hekman | Oosteinde 18 | hardenberg@juwelierhekman.nl
Harderwijk | Juwelier Poorter | Smeepoortstraat 23 | info@juwelierpoorter.nl
Hattem | Smederij Wessel | Kerkstraat 43 | simone@smederijwessel.nl
Hengelo | Juwelier Jonge Poerink | Telgen 5 | info@jongepoerink.nl
Hillegom | Roeland Juweliers | Hoofdstraat 72-74 | info@roelandjuweliers.nl
Hoofdorp | Juwelier de Haas | Marktplein 262 | tom@juwelierdehaas.nl
Hoogeveen | Juwelier Ten hoor | Hoofdstraat 231 | hoogeveen@jantenhoor.nl
Hoogkarspel | MAX Juwelier & Edelsmederij | Raashuisplein 28 | info@maxjuwelier.nl
Huizen | CaRé Juwelier | Oostermeent Oost 105 | carejuwelier@outlook.com
Joure | Juwelier Arie de koning | Midasstraat 43 | info@juwelierariedekoning.nl
Kampen | Juwelier kaptijn | Oudestraat 63 | emmeloord@kaptijnjuweliers.nl
Katwijk | Juwelier van de Zwart | Zeilmakerstraat 2d | ron@vdzwart.nl
Lochem | Juwelier van Kernebeek | Nieuwstad 25 | evk87@hotmail.com
Mijdrecht | Juwelier Van Beek | Dorpsstraat 36 | juwelier@aardigemensen.nl
Nieuwe Niedorp | Juwelier Leguit Hoefje 9A info@tils.nl
Nieuwekerk aan de Ijssel | IJssel Juweliers | Dorpsstraat 54 | info@ijsseljuweliers.nl
Nijverdal | Mucci Jewels & Watches | Grotestraat 115 | nijverdal@saffierjuwelier.nl
Noord-Scharwoude | Ed Ydo | Dorpstraat 598 | ed.ijdo@planet.nl
Noordwijkerhout | Juwelier Andre Schilder | Havenstraat 40 | info@andreschilder.nl
Ommen | DONNA Jewels & Lifestyle | Varsenerpoort 5 | info@donna-ommen.nl
Oosterwolde | Juwelier Simons | Stationsstraat 24 | info@juweliersimons.nl
Oude Pekela | Juwelier Berwin Bijholt | Scheepshellingstraat 34 | margrietbijholt@ziggo.nl
Purmerend | Juwelier van Moorselaar | Hoogstraat 7c | juweliervanmoorselaar@gmail.com
Rijssen | Juwelier Asbroek | Grotestraat 11 | info@juwelierasbroek.nl
Rotterdam | Juwelier Born  Kleiweg 120B | info@juwelierborn.nl
Rotterdam | Juwelier Dirk Oskam | Slinge 465 | juwelier@dirkoskam.nl
Sliedrecht | Juwelier Alblas | Kerkbuurt 44 | info@alblasjuwelier.nl
Sluis | Huize Hollandia | Kaai 30 | info@hollandiasluis.com
Steenwijk | Juwelier Maas | Oosterstraat 49 | info@juweliermaas.nl
Uden | Peters & Peters | Marktstraat 49 | info@petersenpetersjuweliers.nl
Urk | Juwelier kaptijn | Wijk 2-64 | emmeloord@kaptijnjuweliers.nl
Veendam | Juwelier Kremer | Promenade 15 | info@juwelierkremer.nl
Voorden | Juwelier Siemerink | Zutphenseweg 7 | info@siemerinkopticien-juwelier.nl
Vroomshoop | Hekman Juwelier | Hammerstraat 65 | vroomshoop@juwelierhekman.nl
Winschoten | Juwelier kempkes | Torenstraat 3 | juwelier@kempkes.nl
Zeist | Juwelier Heijmans | Torenlaan 1 | info@juwelierheijmans.nl
Zevenbergen | Van Loon Juweliers | Nieuwe Kerkstraat 6 | info@vanloonjuweliers.nl
Zundert | Juwelier Schrauwen | Molenstraat 42 | mireille@juwelierschrauwen.nl
Zutphen | Van Soest | Turfstraat 16 | info@juwelier-van-soest.nl
Silk
Ondanks de constante zorg en aandacht die S!LK Jewellery aan de samenstelling van deze website besteedt, is het mogelijk dat informatie die op deze site wordt gepubliceerd onvolledig of onjuist is.

De informatie op www.silkjewellery.nl wordt regelmatig aangevuld en eventuele wijzigingen kunnen te allen tijde met onmiddellijke ingang en zonder enige kennisgeving worden aangebracht.

Een bezoeker mag geen auteursrechtelijk beschermde werken of andere in deze website opgeslagen informatie openbaar maken of verveelvoudigen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van S!LK Jewellery.

S!LK Jewellery kan er niet voor instaan dat de informatie op www.silkjewellery.nl geschikt is voor het doel waarvoor deze door u wordt geraadpleegd. Alle informatie wordt aangeboden in de staat waarin deze zich feitelijk bevindt en zonder enige (impliciete) garantie of waarborg ten aanzien van haar deugdelijkheid en geschiktheid voor een bepaald doel of anderszins.

S!LK Jewellery sluit alle aansprakelijkheid uit voor enigerlei directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het gebruik van www.silkjewellery.nl, het gebruik van informatie die door middel van deze website is verkregen of de tijdelijke onmogelijkheid om www.silkjewellery.nl te kunnen raadplegen.
Vul hier uw e-mailadres in en u ontvangt binnen enkele minuten uw wachtwoord:

Vul hier uw e-mailadres in en u ontvangt binnen enkele minuten uw wachtwoord:

Vul hier uw e-mailadres in en u ontvangt binnen enkele minuten uw wachtwoord:

Language not available
Sorry, the website with the English language is still in the progress of finishing, in the mean while please visit our Dutch website www.silkjewellery.nl to give you a first impression. Please come back in a few days or leave us an email so we can notify you once the site is ready
Language not available
Sorry, the website with the German language is still in the progress of finishing, in the mean while please visit our Dutch website www.silkjewellery.nl to give you a first impression. Please come back in a few days or leave us an email so we can notify you once the site is ready